We are
monitoring

Monitoring wizyjny

Inteligentne oprogramowanie AXXON

Ze względu na coraz większą złożoność dużych systemów monitoringu użytkownik zarządzający systemem potrzebuje zaawansowanych narzędzi bazujących na sztucznej inteligencji oraz funkcji deep learning aby móc skutecznie analizować zbierane przez system dane.

Długo szukaliśmy rozwiązania, które w sposób kompleksowy zapewni realizację wszystkich potrzeb klienta związanych z analityką wideo. Zarządzanie rozbudowanymi systemami u Naszych klientów realizujemy za pomocą oprogramowania firmy Axxon Software.

Nasze doświadczenie w projektowaniu systemów połączone z możliwościami oprogramowania Axxon Software przynosi znakomite rezultaty w postaci długoletniej współpracy i wielu wdrożeń zakończonych sukcesem.

Axxon Next wspiera ponad 1500 urządzeń IP różnych producentów i pozwala na zdalny dostęp przy pomocy urządzeń mobilnych iOS i Android oraz przeglądarki internetowe.

AXXON

Nowoczesna platforma

Axxon Next jest otwartą platformą VMS do zarządzania i inteligentnej analizy wideo z intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. System bezpieczeństwa zbudowany w oparciu o oprogramowanie Axxon Next jest łatwo skalowalny i może zawierać nieograniczone ilości serwerów, stacji klienckich oraz kamer wideo różnych producentów. Axxon Next jest platformą uniwersalną i współdziała z innymi urządzeniami oraz systemami.

AXXON

Dedykowana aplikacja

Łatwość konfiguracji i zarządzania systemem monitoringu wideo – to jedyne z głównych zalet Axxon Next. W najnowszej wersji programu oferujemy użytkownikom nowy interfejs, który sprawia, że takie funkcje jak nadzór wideo, kontrola procesów i zarządzanie systemem bezpieczeństwa są jeszcze bardziej intuicyjne. 

AXXON

Funkcje oprogramowania

Analiza wideo

MomentQuest

Kompresor czasu

Auto zoom

Tag & Track Pro

Analityka behawioralna

Praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w oprogramowani Axxon dla handlu: